Hakkımızda

Ermer Plast. A.Ş

Hakkımızda
Ermerplast Plastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi temellerini 2007 yılında Gaziantep’te atmıştır. Ermerplast Plastik her türlü iklim şartlarına ve aşınmaya dayanıklı olarak, dolanma ve kırılma garantili PVC karışımı hortum üretimi yapmaktadır. Kurulduğu günden itibaren kısa bir sürede üstün kalitesi ve hizmet anlayışı ile Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

2010 yılında genel merkezini Gaziantep’ten İstanbul’a taşıyan Ermerplast Plastik, yılların kazandırdığı tecrübe ve üstün AR-GE çalışmaları ile ürün çeşitliliğini ve kalitesini her zaman geliştirerek müşterilerine güven vermiş, ihracatta da adını duyurmayı başaran şirketlerden biri olmuştur.

Ermerplast halen Beylikdüzü’nde son teknoloji kullanarak eğitimli personelleri ile Endüstriyel-Sanayi, Ziraat-Tarım ve Bahçe alanlarında her tür ve her ebatta özel imalat yapabilmektedir.

Vizyonumuz
Hedefimiz modern teknoloji kullanmaya devam ederek, yenilikçi, müşteri odaklı hizmet ve üstün kalite anlayışıyla öncü bir firma olmaktır.

Misyonumuz
Kaliteli ve geniş ürün yelpazesi sunarak, güçlü iletişim politikamızla, iş çözümlerimizle, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın ilk tercihi olmaktır.

ÜRÜN KATALOĞUMUZ

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 
DearFlip: Loading PDF Worker ...

 

TOP